کوتاه کننده لینک

کوتاه کننده لینک چیست ؟ چرا استفاده از کوتاه کننده لینک می تواند مفید باشد؟

کوتاه کردن لینک یک روشی است که برای همانطور که از نام آن پیداست برای تولید کردن لینک های کوتاه و اصلاحا user-friendly از لینک های طولانی مورد استفاده قرار میگیرد.

استفاده از لینک های کوتاه نه تنها بر روی کارایی و سرعت رسیدن به سایت مقصد تاثیری ندارد و تاثیر آن آنقدر ناچیز است که در باز کردن لینک حس نمی شود.

چرا که بازدید کننده به محض بازدید از لینک کوتاه ، سریعا به سایت مقصد ریدارکت می شود.

مثالی از کوتاه کننده لینک :

در زیر لینکی را مشاهده می کنید که در آن از کاراکترهای فارسی استفاده شده است.

https://modweb.ir/%d8%b7%d8%b1%d8%a7%d8%ad%db%8c-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d8%aa-%d9%81%d8%b1%d9%88%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87%db%8c-%d8%a8%d8%a7-%d9%88%d8%b1%d8%af%d9%be%d8%b1%d8%b3/

بعد از استفاده از کوتاه کننده لینک:

https://hi9.ir/T37YT

آیا تفاوت لینک را متوجه شدید؟

همانطور که مشاهده می کنید لینکی که توسط کوتاه کننده های9 تولید شده است بسیار کوتاه و خوانا است و استفاده از آن به هنگام به اشتراک گذاری از طریق پیامک ، ایمیل ، شبکه های اجتماعی و یا هر روش دیگری می تواند بسیار کارآمد باشد.

نکته تخصصی: اگر از open graph برای معرفی بهتر یک لینک به هنگام اشتراک گذاری استفاده می کنید، استفاده از لینک های کوتاه شده هیچ تاثیری بر بارگزاری meta ها نخواهد گذاشت و به صورت کامل بارگزاری خواهند شد.

مزایای استفاده از کوتاه کننده لینک

مشاهده آمار دقیق

اولین و مهمترین مزیت استفاده از کوتاه کننده لینک مشاهده آمار دقیق از کلیک های انجام شده بر روی لینک است.

به عنوان مثال در لینک کوتاه شده بالا اگر یک علامت + را به انتهای لینک وارد کنید میتوانید به راحتی آمار مربوط به بازدید این لینک را مشاهده کنید.

مدیریت لینک ها

اگر از کمپین های تبلیغاتی استفاده می کنید و یا لینک های کوتاه زیادی را تولید می کنید، با ایجاد یک حساب کاربری میتوانید به راحتی لینک های خود را دسته بندی کرده و مدیریت کنید.

تولید QR Code اختصاصی

پس از ایجاد لینک کوتاه، های9 یک QR Code اختصاصی نیز برای لینک شما ایجاد می کند که می توانید به راحتی از آن در پوسترها و تصاویر خود استفاده کنید.

این لینک در بخش مشاهده آمار قابل دسترسی است.

امکانات پیشرفته

یکی از ویژگی هایی که کاربران عضو شده به آن دسترسی دارند امکانات پیشرفته تولید لینک کوتاه است از جمله: انتخاب آدرس دلخواه در صورت در دسترس بودن برای لینک، ایجاد رمز عبور برای ورود و مشاهده لینک، افزودن توضیحات برای لینک کوتاه

امکان اختصاصی های9

استفاده از 4 لینک اختصاصی hi9 – bi9 – ji9 – yi9 برای مدیریت و دسته بندی هر چه بهتر لینک ها

بیشتر بخوانید: آیا کوتاه کننده لینک بر روی سئو تاثیر می گذارد

ما در شبکه‌های اجتماعی